Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/karols/domains/zarabiaj-internetowo.pl:/tmp:/var/tmp:/home/karols/.tmp:/home/karols/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/karols/domains/zarabiaj-internetowo.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Pisanie postów za pieniądze ? - Zarabiaj-internetowo.pl
Strona główna Marketing szeptany Pisanie postów za pieniądze ?

Pisanie postów za pieniądze ?

3

Pisanie postów na forach wielu z nas przynosi przyjemność. W końcu żywa dyskusja i merytoryczna dyskusja to dobra rozrywka. Dla osób, które lubią przesiadywać na forach, dobrym sposobem na zarabianie przez Internet może być pisanie postów na forach na zlecenie. Jest to praca bardzo podobna do pisania artykułów na zamówienie. Czy to trudne ? Oczywiście, że nie. Po pewnym czasie każdy z nas może nabrać wprawy. Zlecenia tego typu mogą być bardzo różne, np.

  • Rozkręcenie forum – ktoś zakłada forum i próbuje je rozkręcić. Oczywiście w większości wypadków nie odbywa się to tak, że zakłada się forum i czeka, aż ludzie sami zaczną pisać. Zleca się po prostu kilku osobom napisanie kilkunastu-kilkuset postów na forum z różnych kont. Wtedy istnieje większa szansa, że „prawdziwy” odwiedzający takie forum przyjrzy się mu na dłużej i postanowi coś napisać.
  • Zdobywanie linków pozycjonujących – polega na zdobywaniu linków do określonych stron internetowych. Taki charakter zleceń ma na celu nie tylko zdobycie dodatkowego ruchu, ale poprawę pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Najczęściej są to zlecenia dotyczące dużej ilości linków i bez większych wymagań co do ich jakości (aczkolwiek ważne jest, by link pozostał jak najdłużej na forum)
  • Marketing szeptany – forma marketingu, którą wszyscy dobrze znamy (jednak nie każdy wie, że tak się to nazywa) – czyli po prostu polecanie innym produktów lub usług. W świecie rzeczywistym działa to najczęściej tak, że polecamy znajomym lekarzy, mechaników, biura podróży, z których sami korzystaliśmy. Marketing szeptany na forach polega więc na polecaniu innym różnych produktów i usług. Jeżeli robimy to na zlecenie, to dostajemy po prostu wytyczne co mamy pisać na temat danego produktu (ktoś jeszcze wierzy w opinie w Internecie ?).

Zleceń tego typu możemy szukać w tych samych miejscach, gdzie szukać można zleceń na artykuły

+ fora dla osób związanych z SEO, Webmasterów itp.

3 KOMENTARZE

  1. Oczywiście jest to jakieś rozwiązanie co do zarabiania w internecie ale nie ma co ukrywać że kokosów na tym sie nie zarobi. Jednak uważam że jeżeli połączy się kilka metod zarabiania w internecie w jeden model który nam najbardziej pasuje to zarabianie może mieć całkiem przyjemny wymiar. Jedną z lepszych stron www która przedstawia metody zarabiania przez internet jest http://zarabianie-przez-internet.eu/.

  2. Witam, mimo że wpis został napisany dwa lata temu, to oferta jest wciąż aktualna. Jest koniec roku 2014, a ja zamierzam poszerzyć swoją działalność o wykonywanie kampanii marketingu szeptanego w internecie. Dodatkowo dzięki temu wpisowi, powiększyłem ofertę o usługę rozkręcania for internetowych. Dzięki Ci serdeczne i życzę wszystkiego dobrego.

  3. Od znajomego słyszałem iż za pisanie postów na forach można zarobić 20-40 tys zł miesięcznie w bitcoinach(to informacje z 2014r kiedy bitcoin nie był wart tyle co teraz). Osobiście uważam iż to jakaś plotka a zarobki tego typu są nierealne. Co wy o tym myślicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.